info@cgturkiye.com

EKİBİMİZ

Betül Gürleyen,

Meslek hayatına 2006 yılından beri lojistik / kargo sektöründe faaliyet gösteren Citipac Express’in ortağı olarak başladı. Firmanın reklam, pazarlama, halkla ilişkiler ve müşteri hizmetleri departmanlarının yönetiminden sorumluydu. Uzun bir süre Citipac Express’teki görevine devam ettikten sonra yoğun iş yükünden ve stresten uzaklaşmaya karar verdi, böylece hisselerini aktardı ve ara verdi. Aynı dönemde tanıştığı Coldwell Banker ile emlak sektörüne girdi. Gayrimenkul konusunda uzmanlaşmaya karar verdikten sonra, gayrimenkul teknik ve satış eğitimini sektörün önde gelen uzmanlarından aldı. Lüks konut satış projelerinde ve işinin çok başarılı olduğu konut ve ticari mülklerin satışında yer aldı.

Satış ve kiralamadaki ticari ve konut mülkiyeti uzmanlığı ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile, Nef gibi özel projelerin 2. el satış ve kiralama uzmanlığını yapmaya başladı. Proje tecrübeleri ile bugün Concept Group’un ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.Volkan Gürleyen,

Gayrimenkul kariyerine Coldwell Banker’da Gayrimenkul ve Yatırım Danışmanlığı ile başlayıp, Nef ve Sinpaş gibi sektörünün öncü firmalarının Satış Departmanında çalışmıştır.

Özgüveni yüksek,çalışmayı ve araştırmayı seven,insan iletişimi kuvvetli,güvenilir,öngörülü ve prezentabl biridir. Bu özellikleri  çalıştığı firmalarda farklı işlere imza atmasını sağlamıştır.

Çalıştığı süre içerisinde hem kendini hem çalıştığı firmalari geliştirmeyi ilke edindi. Satış yapmanın haricinde satış kanalı oluşturma, ekip kurma, kurumsal anlaşmalar yapmak gibi öncü olduğu çalışmalarda bulundu.

Kariyeri boyunca yapmış olduğu çalışmalar ve edindiği tecrübeler ile Concept Group’un Kurucu Ortağı olarak bugün, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak çalışmalarına devam etmektedir.