info@cgturkiye.com

İNİSTANBUL

PROJE HAKKINDA


İş GYO ve NEF ortaklığı imzası taşıyan ve 2018 yılında hayata yaşamın başladığı  İnistanbul projesi Gala, Lokal, Hayat ve Konsept etaplarından meydana geliyor. 

Toplam 80 bin metrekarelik alana kurulan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan çeşitli tiplerde toplam 2700 adet konut bulunmaktadır. Konsept etabında ise projenin tüm ihtiyacını karşılayabilecek mağazalar mevcuttur.

7/24 güvenlik,Kapalı / Açık Otopark, Fitness Salonu,Yürüyüş / Koşu Alanları, 2 Adet Açık / Kapalı Havuz, Açık Futbol / Basketbol Sahaları ve Çocuk Parkları bulunan İnistanbul  “Foldhome” konsepti kapsamında ayrıca; Play Station odası, Sinema odası, Müzik odası, Misafir odaları, Kişisel Gelişim stüdyosu, Mini Basketbol sahası, Mini Futbol sahası, Davet Salonu, Toplantı Odası, Lounge Alanı , Barbekü Alanı, Parti ve Karaoke Odası, Hobi Odası ile ayrıcalıklı bir yaşam sunmakta.

BÖLGE HAKKINDA


Şişecam’ın Topkapı’daki arazisi üzerine yapılan İnistanbul projesi Davutpaşa Metro Durağı ile Terazide Metro Durağının tam ortasında yer almıştır.  E-5’e  ve Cevizlibağ Metrobüs durağına 1 km , Yenikapı’ya 5 km , TEM’e 7 km mesafede olan İnistabul yakın çevresinde yer alan Yıldız Teknik, Yeni Yüzyıl, İstinye ve Biruni Üniversitesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’ne de kolay ulaşımı ile bölgenin tercih edilen projelerindendir.

FOLDHOME


Foldhome dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome’un temel amacını “bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak” olarak açıklıyor. Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri “kullan-öde” sistemi. “Kullan-öde” sistemiyle kullanmadığınız bir alan için sizden hiçbir ücret alınmıyor ya da aidatınıza hiçbir ücret eklenmiyor. Kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanabileceğiniz Foldhome ünitelerini arkadaşlarınızla birlikte evinize ait özel bir alan olarak kullanabilirsiniz.