info@cgturkiye.com

NEF 13

PROJE HAKKINDA


Nef, İstanbul Cevizlibağ bölgesinde yepyeni bir yaşam konseptini 2017 yılında Nef Merter 13 ile hayata geçirdi.

Nef 13, beş konut bloğundan oluşmaktadır. Projede 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere çeşitli tiplerde toplam 942 konut yer almakta olup; blokların ortasında iç avlu şeklinde peyzaj alanı ve dış cephelerinde mağazalar bulunmaktadır. 

7/24 güvenlik,Kapalı otopark, fitness salonu, resepsiyon hizmetleri bulunan Nef 13 “Foldhome” konsepti kapsamında ayrıca; Play Station odası, Sinema odası, Müzik odası, Misafir odaları, Kişisel Gelişim stüdyosu, Basketbol sahası, mini Futbol sahası, Davet salonu, Toplantı odası, Lounge Alanı , Barbekü alanı, Parti ve karaoke odası, hobi odası ile ayrıcalıklı bir yaşam sunmakta.

BÖLGE HAKKINDA


Yaklaşık 3000 firmanın faaliyet gösterdiği Cevizlibağ, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin tam ortasında yer alıyor. Yatırım uzmanları tarafından “Mecidiyeköy-Levent” aksı ile beraber değerlendirilen “Cevizlibağ – Merter – Bakırköy – Havalimanı” aksı; alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün arttırıyor.

Nef 13, İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz tramvay ve metrobüs hattına yürüme mesafesinde yer alıyor. İstanbul’un en işlek ulaşım hattı olan E5’in tam bitişiğinde yer alan proje, ayrıca günde 1 milyondan fazla kişinin kullandığı metrobüs durağına ise sadece 4 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

Üniversite bölgesinde bulunan Nef 13 İstinye, Yeni Yüzyıl, Arel ve Yıldız Teknik Üniversitelerine yürüme mesafesindedir.

Bölgedeki Koç Üniversitesi Hastanesi, Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bahçelievler Medikal Park Hastanesi ve Bahçelievler Memorial Hastaneleri’ne E5 güzergahından hem aracınız hem toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

FOLDHOME


Foldhome dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome’un temel amacını “bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak” olarak açıklıyor. Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri “kullan-öde” sistemi. “Kullan-öde” sistemiyle kullanmadığınız bir alan için sizden hiçbir ücret alınmıyor ya da aidatınıza hiçbir ücret eklenmiyor. Kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanabileceğiniz Foldhome ünitelerini arkadaşlarınızla birlikte evinize ait özel bir alan olarak kullanabilirsiniz.