info@cgturkiye.com

NEF ATAKÖY 22

PROJE HAKKINDA


Ataköy’de E-5’in hemen yanında konumlanan Nef Ataköy 22, dünyaca ünlü  HOK Washington DC tarafından tasarlanmıştır.

Toplam 25 bin metrekarelik alana kurulan projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan çeşitli tiplerde toplam 1200 adet konut/ofis  bulunmaktadır. Projenin altı ise AVM olarak tasarlanmıştır.

7/24 güvenlik,Kapalı / Açık Otopark, Fitness Salonu, Açık / Kapalı Havuz bulunan Nef Ataköy 22 “Foldhome” konsepti kapsamında ayrıca; Play Station odası, Sinema odası, Müzik odası, Misafir odaları, Kişisel Gelişim stüdyosu, Mini Basketbol sahası, Mini Futbol sahası, Davet Salonu, Toplantı Odası, Lounge Alanı , Barbekü Alanı, Parti ve Karaoke Odası, Hobi Odası ile ayrıcalıklı bir yaşam sunmakta.

BÖLGE HAKKINDA


E5 üzerinde  bulunan Nef 22 Yenibosna Metrobüs ve Metro durakları ve  E5 Otobüs/Minibüs duraklarının yanı başında yer alıyor.

Kültür Üniversitesi’ne yürüme mesafesinde olması ile birlikte bölgedeki  Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bahçelievler Medikal Park Hastanesi ve Bahçelievler Memorial Hastaneleri’ne E5 güzergahından hem aracınız hem toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Airport AVM, Galeria ve Marmara Forum gibi alışveriş merkezlerine ve WOW, Polat Renaissance, Sheraton ve Ramada gibi ünlü otel zincirlerinin yanı sıra, Dünya Ticaret Merkezi, CNR Expo Fuarı, Sinan Erdem Spor Tesisi ve Bakırköy Adliyesi gibi şehrin önemli noktalarına komşu konumda bulunuyor.

FOLDHOME


Foldhome dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome’un temel amacını “bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak” olarak açıklıyor. Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri “kullan-öde” sistemi. “Kullan-öde” sistemiyle kullanmadığınız bir alan için sizden hiçbir ücret alınmıyor ya da aidatınıza hiçbir ücret eklenmiyor. Kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanabileceğiniz Foldhome ünitelerini arkadaşlarınızla birlikte evinize ait özel bir alan olarak kullanabilirsiniz.