info@cgturkiye.com

NEF MERTER 12

PROJE HAKKINDA


Nef Merter 12 projesi, Nef markasıyla İstanbul’un birçok merkezinde projeler geliştiren Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul Merter’de 2016 yılında hayata geçirildi.  

1+0 ve 1+1, daire/ofis tiplerinden meydana gelen Nef Merter 12 projesinde, otopark, fitness center, foldhome sistemi kapsamında çeşitli alanlar, toplantı odaları ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

BÖLGE HAKKINDA


Nef Merter 12, yaklaşık 4.000 firmanın faaliyet gösterdiği ve günde 1.3 milyon insanın giriş yaptığı Merter, İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinden Bakırköy, Bahçelievler ve Zeytinburnu üçgeninin tam ortasında yer alıyor. Yatırım uzmanları tarafından “Mecidiyeköy-Levent” aksı ile beraber değerlendirilen “Cevizlibağ-Merter-Bakırköy-Havalimanı” aksı; alışveriş merkezleri, spor ve kültürel tesisleri ve her gün genişleyen ulaşım ağı ile yatırım değerini her geçen gün arttırıyor.  

FOLDHOME


Foldhome dünyada ilk kez Nef projelerinde uygulanıyor. Nef, Foldhome’un temel amacını “bir eve sığmayacak tüm odaların katlanarak eve dahil edilmesini sağlamak” olarak açıklıyor. Alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı ve kişiye özel kullanım alanlarından oluşan Foldhome’un en önemli özelliklerinden biri “kullan-öde” sistemi. “Kullan-öde” sistemiyle kullanmadığınız bir alan için sizden hiçbir ücret alınmıyor ya da aidatınıza hiçbir ücret eklenmiyor. Kişiye özel tanımlanmış kartlarla kullanabileceğiniz Foldhome ünitelerini arkadaşlarınızla birlikte evinize ait özel bir alan olarak kullanabilirsiniz.