info@cgturkiye.com

REFERANSLAR

Volkan Bey Merhabalar,

Nef 12 projesinde yer alan dairelerimizin kiralama hizmeti konusunda, çok kısa sürede gayet verimli ve güzel bir başlangıç ile oluşturulan işbirliğimizin olumlu sonuçlarını görmek beni çok memnun etti.

Bu süreçte tüm emeği geçen arkadaşlara nezdinizde teşekkür etmek isterim.  Ekibinizin enerji ve profesyonel uyumu harikaydı!. Umarım bundan sonraki dönemlerde de bu işbirliğimiz daha da güçlenerek devam edecektir.

Özverili çalışmanız için tekrar teşekkür ediyor, iyi çalışmalar diliyorum..

Saygılar ve Selamlar,

Cem MimirBİCA HOLDİNG


Niteliksiz insan kaynağı sorunu yaşadığım bu coğrafyada benim için hep sorun olmuştur. İş disiplini, iş ahlakı ve sorumluluk duygusu gelişmemiş sözüm ona “iş dünyası” oldum olası beni hep ürkütmüştür.

Bu bağlamda Betül Gürleyen ile ilk telefon görüşmemizden sonra eşi Volkan Gürleyen’in de dahil olduğu bir buluşma ayarladık. İlk izlenimim pozitifti.Müşteri yaklaşımı, nezaketi, tutum ve davranışları olumlu etkilemişti beni. Doğrusu biraz da şaşırmıştım. İlk tanışmamızda sektörün olumsuz kalite çizgisini Gürleyen Ailesi yıkmışlar, yeni baştan yaratmışlar ve yukarı taşımışlardı.

Kuşkusuz benim için ilişkilerde sözlerin çok etkisi olduğunu söyleyemem. Bu doğrultuda da kendilerini süreç içinde eylemleri ile gözlemlemem gerektiğine inanıyordum. Neyse ki ilk izlenimim ile sürecin sonuçlanana kadar olan süredeki izlenimim hiç değişmedi. Periyodik bir şekilde iletişimde olmamız, sonuç odaklı hareket edilmesi ve her şeyden önemlisi titiz ve sıcak kanlı olmaları benim için idealdi.

Netice itibari ile gayrimenkul alım ve sonrasında kiralama sürecim benim için optimum sonuçlandı. Umarım bu ticari ilişki ve dostluk devam eder.

İbrahim Eryiğit


Merhaba,
Yaklaşık 4 yıldır Betül Hanım’la çalışıyorum. NEF 12  de 1+1 bir dairem var. Betül Hanım bana iki sefer kiracı buldu. Her türlü süreç söz verdiği tarihte ve söz verdiği fiyat üzerinden yürüdü.Hiç bir sorun yaşamadım.O nedenle tekrardan Betül Hanım’ı tercih ettim. Evim hiç boş kalmadı ve ben de gelir kaybı yaşamadım.Üstelik o süreçte ben Amerika’daydım.Süreci çok iyi yönetti.Kendisine çok teşekkür ediyorum ve bir sonraki kiralama ya da satış işlemleri için de yine kendisiyle çalışmayı düşünüyorum.
Jale Bircanlı