info@cgturkiye.com

REFERANSLAR


Merhaba Betül Hanım,
Nef bünyesindeki sahip olduğum evler için her konuda size danışıp yardım istediğimde hiç usanmadan yardım ettiniz ilgilendiniz, göstermiş olduğunuz özverili çalışmalar için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar dilerim.


Salih ŞENOL


Merhabalar Betül Hanım,
Nef 13 projesinde kiralamış olduğum daire için yaptığınız destekten ötürü sonsuz teşekkürlerimi iletirim. Son derece memnun kaldım. Arabuluculukdaki desteğiniz esirgenemez. Size iş hayatınızda başarılar ve güzel çalışma ortamları dilerim. 
Saygılarımla. 
Oğuz Keskin – Dupon Group


Merhabalar
Oğlum için NEF 12’de ev kiralamamda bana  yardimci olan Betül Hanım ve Volkan  Bey EMLAK sektöründe  samimi, güvenilir, benim için önemli olan dürüst ve kalbi güzel  olan harika bir çift. İyi ki sizi tanıdım.
Başarılarınız daim olsun. Teşekkür ediyorum.
🌹
Nur Hayat Lotfi


Sayın Volkan Gürleyen, 

Nef 12 – A Blok – Numara 2’de oturuyorum. Yaklaşık 1,5 ay önce taşındığım dairemin kiralama, yerleşme sürecinde bana her türlü desteği verip yanımda olan, sabırla ve aylarca güler yüzlü hizmet sağlayan sizlere çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Yasin Yücekaya


Betül Hanım,

Güleryüzlü, ilgili, güven veren, ilk temasa geçtiğimizde ilgi ve alakanız çok iyiydi. Kısa zaman zarfında pratik bir şekilde Ev Kiralama işlemimiz tamamlandı. Aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Bir daha İstanbul’da gayrimenkul işim olsa yeniden sizinle çalışmak isterim.İyi çalışmalar ve başarılarınızın devamını diliyorum. Saygilarimla.

Ramazan Demir


NEF 12’den Concept Group aracılığıyla satın aldığım daireyi Volkan Bey ile ilk defa gezdiğimizde tedirgindim. Daireyi beğenmiştim ama daha önce emlak sektöründe kötü tecrübeler yaşamış biri olarak 15 yıllık birikimimin tamamını yatıracağım daireyi satın alırken bir hata ya da kötü niyet kurbanı olmaktan çekiniyordum.
Volkan Bey süreci kusursuz bir profesyonellikle yürüterek bütün endişelerimi ortadan kaldırdı. Covid dolayısıyla zor bir dönemden geçmemize rağmen satın alımı hiç bir sorun yaşamadan gerçekleştirdik. 
İlerde tekrar birlikte çalışmak dileğiyle, Concept Group ve Volkan Bey’e çok teşekkür ederim. 


N.Can Koyutürk